תפריט חיפוש מצא סלון

כיצד לבחור צבע לשיער?

כשצריך לבחור צבע שיער וגוון, מעצב השיער המקצועי שלך יעזור לך להגיע לתערובת המושלמת כי הוא תמיד חושב על מציאת הצבע שהכי מתאים לך.

לכן יש מספר נקודות שאותן מעצב השיער שלך לוקח בחשבון.

כיצד לבחור צבע לשיער?

מס' 1: גוון העור שלך

גון העור שלך הוא בעצם אחד ההיבטים החשובים ביותר בבחירת צבע השיער המושלם עבורך. הצבע הנכון יגרום לעורך שלך להיראות יפה עוד יותר בעוד הצבע הלא נכון עלול לגרום לעור שלך להיראות משעמם וחיוור. 

כיצד לבחור צבע לשיער?

מס' 2: העיניים שלך

אומרים שהעיניים הם חלון לנשמה ומעטים הדברים שיכולים לגרום לשיער שלך לבלוט כמו צבע השיער. כדי להבליט ולחזק באמת, מעצב השיער עשוי לבחור בצבע מנוגד. למשל - אם העיניים שלך כחולות, צבע קרמל או בלונד זהוב עשוי לגרום להן להיות כחולות עוד יותר. אם יש לך עיניים ירוקות, צבע אדום בוהק או רך הוא אידיאלי עבורך.

מס' 3: סגנון אישי

לאחר צמצום אפשרויות הצבע כך שתתאמנה לגון העור וצבע העיניים שלך, יש לקחת בחשבון את הסגנון האישי שלך - וכאן את יודעת הכי טוב. האם את רוצה שישימו לב אלייך או שאת רוצה להשתלב? האם את צרך מראה יותר מעז או שהאישיות והבגדים שלך מביעים מספיק? חשוב שתבחרי בצבע שיער שאת באמת רוצה ושאיתו את יכולה לחיות. לא כי לא תוכלי לשנות את הצבע, אלא בגלל שצבע השיער המושלם הוא כמו חבר טוב שמחזיק לך את היד במהלך היום ומוודא שאת מרגישה יפה ומלאת ביטחון.