תפריט מצא סלון

תספורות קיציות שאת פשוט חייבת לנסות

תספורות קיציות שאת פשוט חייבת לנסות
אי אפשר לדחות את זה יותר, הגיע הזמן לתספורת רצינית... זיהינו על מסלולי התצוגה העונה עוד ועוד עיצובי שיער ותספורות קצרות במיוחד, אשר חלקן הגדול בגווני הבלונד. אז התקשרי אל הסטייליסט שלך והודיעי לו שאת מתכננת לקצץ הקיץ!

 

קצר ומסורק לצד

 

שיער קצר ובלונדיני עם פוני ארוך ומסורק לצד - זו תספורת שאת ללא ספק חייבת לעצמך.

בסוג של פרדוקס, השיער בתספורת זו ארוך מקדימה, עובר על הפנים ומגיע מטה אל מתחת לאוזן. תשכחי מהתלתלים הגליים הבלונדיניים שקיבלו השראה מהוליווד – התספורת הזו תוסיף למראה שלך שיק אורבני ופוזה.

איך תעצבי את השיער שלך וגם תשמרי על צורה טבעית? השתמשי בספריי לשיער Natural Finish מבית Tecni.Art על שיער לח, ואז, בעזרת מייבש שיער, יבשי את קצוות השיער הקדמיות לכיוון צד אחד של הפנים לקבלת עיצוב שיחזיק מעמד ויראה טבעי לחלוטין.

 

שיער קצר וסתור

תספורת בלונדינית קצרה עם צללים בשורשי השיער? כן!

סגנון ה-shag, השיער הקצר הסתור, שנהיה מפורסם בשנות ה-70 מופיע כעת מחדש על ראשיהן של סלבריטאיות כמו אמבר ברד וטיילור סוויפט. בהתאם לאווירת הרוקנרול של הסגנון, לא אכפת לנו עם התסרוקת הזאת שייראו לנו את השורשים וכמה שיותר מפוזר וסתור יותר טוב!

צרי צורה לאורך השיער ובקצוות שלו בלי להוסיף משקל או נוקשות בעזרת ה-Powder-in-Lotion, האבקה המעצבת הראשונה במרקם ספריי האידאלית למראה שכבות בתסרוקות קצרות, פזורות ואמצעיות. נערי, התיזי, עצבי ואת מוכנה ליציאה

 

שיער מגולח בצבע פלטינה

כדאי שתכירי את הסגנון העירוני המתוחכם הזה, משום שמראה הפלטינה המגולח קיבל עדכון והוא מגיע כעת יחד עם בגדי עור של אופנוענים, צלליות בסגנון רטרו ואודם אדום הורס. השאירי את השיער באורך שיספיק להפגין את צבע הפלטינה המהמם.

בקשי במספרה שמציעה את מוצרי לוריאל פרופסיונל את טיפוח השיער Majirel High Lift תהליך פשוט של שלב אחד לקבלת תלתלי פלטינה זוהרים בכל אורך של שיער. זכרי להשתמש בשמפו מגן על השיער ובמרכך לשמירה  על הצבע לאורך ועל שיער חזק ובריא.

—  כתבות קשורות  —

יש צבע ויש צבע עם סמרטבונד

מוצר חכם המתאים עצמו אליך. הדור הבא של הגנה לשיער מבית לוריאל פרופסיונל.

אביב - קיץ 2017: תסרוקות הצמות החמות ביותר

תסרוקות עם צמות: אסוף עם צמות וצמת מוהוק

מצא את הסלון הקרוב אליך