תפריט מצא סלון

שש התסרוקות המוצלחות ביותר בפסטיבל קאן 2017

שש התסרוקות המוצלחות ביותר בפסטיבל קאן 2017
מלבד הצעות מעולות לסרטים, מה יש לפסטיבל הסרטים בקאן להציע לאלו מאתנו שאינם מיוחסים מספיק כדי לעלות במדרגות הצרפתיות המפורסמות? השראה לתסרוקות! מצבעים ועד לתספורות, השטיח האדום הוא תצוגת רעיונות בתחום היופי. אז בואו נראה מי שבר את קופות סגנון השיער המנצח השנה

מישל ויליאמס: פיה בפלטינה

 

מישל ויליאמס מתייצבת לצילומים של כוכבי הסרט "מעשה פלאים" במהלך פסטיבל הסרטים ה-70 במספר בקאן.

 

מישל ויליאמס עדיין משחקת אותה עם מראה הפיה בלבן-בלונדיני שקשה להוריד ממנו את העיניים, ושבני תמותה רגילים יתקשו לשחזר אותו בעצמם. הצבע הנועז מבליט את עיניה ואת האיפור במראה הטבעי שלה ויוצר גימור מפתיע ברכותו. אם את חושבת ללכת על הפלטינה, אנחנו ממליצים מאוד שתבקשי את Smartbond של לוריאל פרופסיונל לחיזוק והגנה במהלך הצביעה.

 

אדריאנה לימה: הפלא של המראה הרטוב

 

אדריאנה לימה ומראה השיער הרטוב שלה נראו מדהימים על השטיח האדום בקאן

אם אי פעם חיפשת את ההגדרה למראה המעושן, כאן קיבלת אותה במראה הרטוב והחלק של אדריאנה לימה שנשפך כמפל של גלים מאחור. שמירה על הקצוות יבשים גורמת לאדריאנה להישאר מטופחת ולא להיראות ספוגת מים. ג'ל למראה רטוב כגון Aqua Gloss מבית Tecni.ART יעזור לך לחקות סגנון זה.

 

אמילי רטאייקאוסקי: צמת פעמון

 

השיער של אמילי רטאייקאוסקי נראה מושלם בקאן.

 מראה איפור המאט המרשים של אמילי נראה מושלם עם הצמה החמודה והרפויה הזו עם קשת סטין שמוסיפה מגע חצוף של חושניות ומושכת את העין אל בגד התחרה חשוף הכתפיים שלה. מתוק ופיקנטי, בראבו!

 

בלה חדיד: תסרוקת קוקו גבוה

בלה חדיד בחרה בתסרוקת זנב סוס עוצרת נשימה לצורך הופעתה על השטיח האדום בארמון הפסטיבל

דוגמניות על הן בדרך כלל כמו זיקיות, וכמעט לא היה ניתן לזהות את בלה חדיד באיפור עיני החתול הגרפי, השפתיים האדומות והקוקו הגבוה שלה עם הגימור החד כתער שמבקש לנער אותו! אהבנו את הפוזה, בלה!

 

היילי בולדווין: תספורת קצרה פראית וגלית

היילי בולדווין הייתה פשוט מושלמת על השטיח האדום בקאן, מכף רגל ועד ראש.

אם שכחנו לרגע שאנחנו בעיר חוף צרפתית, מבט אחד בהיילי בולדווין ואנחנו שוב על החוף לוגמים לנו קוקטייל. התספורת מבולגנת  הזאת באורך בינוני הוותה ניגוד משגע לעגילים מוציאי העיניים האלה. הטיפ שלנו? נסי את ג'ל ה-Scruff Me מקו המוצרים של Wild Stylers ליצירת המראה של ממש-כרגע-חזרתי-מהחוף.

 

איזבל גולארט: גלים מודרניים בצבעי עין הנמר

הופעתה של איזבל גולארט על השטיח האדום הייתה מעולה.

הדוגמנית הברזילאית תמיד נראית זוהרת, ופסטיבל קאן השנה לא היה יוצא דופן לכך. תלתלי השוקולד שלה זכו למגע מחמם עם פסים בצבע דבש שהשתזף קצת בשמש הצרפתית, אשר נתנו למראה גימור תכשיטי בסגנון עין הנמר שתופס את האור מכל זווית.

 

באיזו מהתסרוקות היפות של קאן התאהבת השנה?

—  כתבות קשורות  —

יש צבע ויש צבע עם סמרטבונד

מוצר חכם המתאים עצמו אליך. הדור הבא של הגנה לשיער מבית לוריאל פרופסיונל.

אביב - קיץ 2017: תסרוקות הצמות החמות ביותר

תסרוקות עם צמות: אסוף עם צמות וצמת מוהוק

מצא את הסלון הקרוב אליך