תפריט מצא סלון

עיצובי שיער לערב השנה האזרחית החדשה: שיער אסוף לעומת שיער פזור

עיצובי שיער לערב השנה האזרחית החדשה: שיער אסוף לעומת שיער פזור
ערב השנה החדשה הוא אחד הלילות החשובים של השנה, ובתור שכזה, האירוע הגרנדיוזי ראוי למראה מיוחד. מדי שנה, אנחנו מתמודדות עם אותה הדילמה: שיער אסוף בהידור או שיער פזור מוכן למסיבה ... מה דעתך?

שיער אסוף

המראה

שיניון, צמה בסגנון בת הים הקטנה, זנב סוס גבוה: כל כך הרבה אפשרויות כדי לסייע לנו להיראות זוהרות ונוצצות במהלך עונת החגים! שיער אסוף מציע הזדמנות מצוינת להתקשט באביזרי אופנה כגון קשתות, סרטי-מצח, סיכות, קליפסים או תכשיטים לשיער עבור מראה חגיגי ונועז. 

 

הסגנון

עיצוב קלאסי עם שיניון, רומנטי עם צמה, או מודרני עם זנב סוס גבוה והדור – קיימות אינספור אפשרויות לאסוף את השיער שלך כדי להתאים את התסרוקת למראה הכללי שלך. אנו ממליצים לבחור קודם כל את הבגדים ואז להתאים להם את השיער והאיפור להשלמת המראה. 

 

העצות שלנו

בחירת הסגנון והעיצוב שאת אוהבת זה דבר חשוב, אבל כדאי לוודא שהם מתאימים לפעילות שלך בערב השנה החדשה: אם זו ארוחת ערב משפחתית ארוכה כאורך הגלות או לילה סוער של ריקודים, את יכולה ליהנות בכל מקום עם תסרוקת מדהימה!

 


 

שיער פזור

המראה

ישר או גלי, שיער פזור הוא תמיד יפהפה, אופנתי ומסוגנן. מלא ברק, מלא נפח ובתנועה טבעית – מה עוד אפשר לבקש? אם את מחפשת דרך להוסיף תחכום למראה, את יכולה לבחור סרט-מצח משובץ אבני חן!

 

הסגנון

בין אם השיער שלך באורך בינוני, ארוך או מאד ארוך, גלי, מתולתל, מסולסל או חלק ומבריק, שיער פזור הוא דרך לשמור על מראה טבעי ורגוע. את לא מסתכנת במראה מוגזם מידי עם העיצוב הטבעי הזה, אבל אין ספק שכל המבטים יופנו אלייך!

 

העצות שלנו   

יכול להיות שלבעלות שיער קצר יהיה הכי קל במהלך עונת החגים! עם אביזר שיער פשוט, הן מצליחות לעצב את השיער שלהן בתסרוקת שמשתווה ליופיו של שיער אסוף ללא כל צורך לעצב אותו בחום, עם סיכות או בעזרת ספריי לשיער! אם כך, מה יקרה אם נבחר בתספורת פיקסי עבור עונת החגים הזו...?

—  כתבות קשורות  —

יש צבע ויש צבע עם סמרטבונד

מוצר חכם המתאים עצמו אליך. הדור הבא של הגנה לשיער מבית לוריאל פרופסיונל.

אביב - קיץ 2017: תסרוקות הצמות החמות ביותר

תסרוקות עם צמות: אסוף עם צמות וצמת מוהוק

מצא את הסלון הקרוב אליך