תפריט מצא סלון

חמש דרכים קלות לרקוד היישר אל שנות ה-60 עם שיער מלא נפח

חמש דרכים קלות לרקוד היישר אל שנות ה-60 עם שיער מלא נפח
זה בהחלט נראה ששנות ה-60 חוזרות ובגדול- כוורות דבורים בשיער נצפו על כל מסלולי תצוגות האופנה ממילאנו דרך ברלין ועד ניו יורק. אז על מה כל הבאזזז?

 

כוורת הדבורים הקלאסית

הדוגמנית אלסה הוסק מגלמת את תמצית השיק של שנות ה-60 בתצוגה של בית האופנה Moschino בשבוע האופנה במילאנו לסתיו/חורף 2017/18. אפילו הצלליות המוגזמות מוסיפות לסגנון הרטרו הזה שקיבל השראה מהסדרה מד-מן כמובן! צרי לעצמך את המראה באמצעות  ה- Crêpage de Chignon של לוריאל כדי להעניק לתסרוקת הגבוהה ולשיער המנופח שלך מרקם נוסף ואחיזה מרבית כדי שתוכלי לרקוד טוויסט אל תוך הלילה מבלי לדאוג לשיער שלך.

 

המראה המרושל

 

כוורות דבורים הן ה-דבר עכשיו, אבל למה לא לקחת אותן בקלות? הוציאי דף מהבוק של אנה סואי וצרי לעצמך כוורת בחצי גובה עם פוני שסוחף הצידה וגלים ארוכים ומשוחררים – לא צריך לדאוג משערות שבורחות החוצה בסגנון הסיקסטיז הזה. עצבי את השיער עם קצת גובה והחזיקי אותו במקום בעזרת Infinium Pure של לוריאל.

 

הבאז מלא הנפח

 

למה לא ללכת עד הסוף ולבחור בשיער מלא הנפח הקלאסי של שנות ה-60? לכי על 60's Babe Savage Panache Dry Touch  במרקם ספריי של לוריאל כדי להעניק למראה שלך את הרמת שורשי השיער האולטימטיבית. מרחי על שורשי השיער בקבוצות נפרדות לפני שאת מסרקת לאחור, ואז שמרי על המראה החלק בעזרת מברשת בעלת זיפים רכים שתחליק את התסרוקת בלי להרוס את הגובה שלה! הפרידי את הפוני במרכז והוסיפי עין באיפור מעושן להשלמת מראה הרטרו שלך.

 

הכוורת האדומה

 

למרות שהכול תלוי בתסרוקת, הגוון האדום הסתווי הנהדר הזה משדרג את המראה ומעניק לו שבחים נוספים. חושבת לשנות את צבע השיער ולרענן לעצמך את הסתיו? התייעצי עם מומחה הצבע של לוריאל ושאלי על "Dia Light", שטיפה לשיער ללא אמוניה ליצירת צבעי גוון על גוון, השתקפות קורנת וזוהר.

 

מלכת הדבורים

 

קריאה לכל מלכות הדבורים - כוורת זו מגיעה עם "כתר" משלה! הוסיפי קצוות שער שניתן לקשור אותה מסביב או אולי צמה שיוסיפו למראה שנות ה-60 מגע של אלגנטיות. חוששת ששיערך עדין מדי? אל דאגה! נסי את מסכת Inforcer של לוריאל כדי להוסיף גוף ונפח לכוורת שלך.

—  כתבות קשורות  —

יש צבע ויש צבע עם סמרטבונד

מוצר חכם המתאים עצמו אליך. הדור הבא של הגנה לשיער מבית לוריאל פרופסיונל.

אביב - קיץ 2017: תסרוקות הצמות החמות ביותר

תסרוקות עם צמות: אסוף עם צמות וצמת מוהוק

מצא את הסלון הקרוב אליך