תפריט מצא סלון

התראת טרנד: תסרוקת הקוקו הנמוך עושה קאמבק העונה

התראת טרנד: תסרוקת הקוקו הנמוך עושה קאמבק העונה
אם את מחפשת לתת לשיער הארוך שלך טוויסט מרענן, אם השיער שלך עובר יום רע או שאת פשוט רוצה לבלות פחות זמן באמבטיה בבוקר, הקוקו הנמוך והצנוע עומד לרשותך. המראה הקלאסי הזה מקבל סגנון שיקי חדש העונה, שימי לב איך לעשות את זה.

 

למה אנחנו אוהבים את התסרוקת הזאת?

בשיא פשטותו, הקוקו הנמוך משאיר מקום למראה הרבה יותר נועז בכל הנוגע ללקיחת סיכונים בתחום היופי והאופנה. איפור מגמתי, תלבושת הצהרתית או אביזרי חובה- כל אלה הופכים לכל כך הרבה יותר לבישים כאשר השיער נשאר ישר, מעודן ומלא שיק.

 

איך לעצב אותו העונה?

אל תחשבי על זה יותר מדי! כדי לתת למראה צורה, סמני שביל ברור (אך לא חזק מדי) במרכז הראש. כדי למנוע מהשיער להשתטח במהלך היום, סרקי את השיער בעדינות אחורה לפני שאת מחזקת את הקוקו. לגרסה מודרנית יותר, קרצי לכיוון הטרנד העונתי של שיער ישר ושל שיער מגוהץ מהשורש עד הקצה למראה אלגנטי שמוכן לתצוגת אופנה.

 

מה לגבי שינויים קלים במראה?

תלוי בך - אבל אנחנו היינו ממליצים לשחק עם הטקסטורה של השיער. כפי שהזכרנו למעלה, יישור שיער היא דרך מעולה לעדכן את המראה הזה, אבל שקלי אפילו לקחת את זה צעד אחד קדימה ולאמץ את המראה שהופיע על מסלולי התצוגות בשבוע האופנה. לחלופין, השאירי את הגומייה בבית: עשי שינויים על ידי איסוף השיער בעזרת סרט, או השתמשי בכמה גומיות קטנות יותר לאורך הזנב כדי ליצור אפקט של "בועות". מרגישה נועזת במיוחד? קבלי השראה מתצוגות האופנה בטיבי (Tibi): קחי חגורת מותניים צרה והדקי סביב הקוקו לאחר שחיזקת את הקוקו על העורף בעזרת גומייה.

 

אבל אם יש לי שיער מתולתל?

אל דאגה! כשאת מעצבת את השיער שלך, ישרי את השיער מהשורשים עד כמעט מחצית הדרך לקבלת גימור חלק והשאירי את חלקו התחתון של השיער מתולתל לקבלת אפקט זוהר כשתקשרי את השיער מאחור. ההזדמנות המושלמת להוספת גומיית משובצת אבנים או גומיית קטיפה למראה מסיבתי זוהר!

 

—  כתבות קשורות  —

יש צבע ויש צבע עם סמרטבונד

מוצר חכם המתאים עצמו אליך. הדור הבא של הגנה לשיער מבית לוריאל פרופסיונל.

אביב - קיץ 2017: תסרוקות הצמות החמות ביותר

תסרוקות עם צמות: אסוף עם צמות וצמת מוהוק

מצא את הסלון הקרוב אליך