תפריט מצא סלון

הצללת שורשים: טכניקות הצביעה שאת הולכת לאהוב ובגדול

הצללת שורשים: טכניקות הצביעה שאת הולכת לאהוב ובגדול
הצללת שורשים היא בגדר חובה העונה!

הצבע חוזר לראש! טכניקת הצללת שורשים היא טכניקה של צביעת החלק העליון של השיער בגוונים מגניבים ובלתי צפויים, או בחירה בצביעת שיער משופעת שמאפשר לך "להגדיל" או "להקטין" כל צבע שתבחרי.

 

בחרי צבע עבור השורשים שלך

שורשים מוצללים אינם בהכרח כהים יותר משאר השיער; הם יכולים להיות בהירים או מוארים יותר. הסוד הוא לגרום להם להשתלב בהדרגה עם התלתלים השופעים הללו. חשבי על שורשים בצבע לבנדר או לילך מול גלים בלונדיניים, או שורשים כחולים ותוססים שמתמזגים אל צבעי אורך כהים.

 

בחירה בגוונים טבעיים

 

מרבית המעריצות של שורשים מוצללים יעדיפו גוונים טבעיים וטכניקה עדינה יותר, שכן היא מאפשרת להן לשנות את המראה שלהן בלי ללכת מן הקצה אל הקצה. את לא צריכה לחכות יותר עד שהגוון הטבעי שלך יגדל בחזרה לגמרי רק כדי להתנסות בגוון אחר- שורשים מוצללים היא טכניקה שמאפשרת לך להתחיל להשתמש בגוון אחר מתי שרק תרצי!

 

מעצב השיער שלך בלוריאל פרופסיונל הוא אמן אמיתי

שורשים מוצללים יכולים להיות הפתעה של ממש כאשר משתמשים בצבעים תוססים או לחילופין לשמש כדרך למתן את האינטנסיביות של הגוון כמו פלטינה למשל. בכל אחד מהמקרים, את זקוקה לאמן צבע כדי להשיג את המראה. צבע "הצללית" צריך להגיח בעדינות מהשורשים אל שאר השיער, טכניקה אשר דורשת יכולות מקצועיות.

 

טפחי שיער צבוע

כמו בכל שיער צבוע, חשוב לשמור על הברק ועל חיוניות השיער בעזרת שגרת ניקיון מתאימה. אנחנו ממליצים על האוסף להגנה על צבע, Vitamino Color A OX from Serie Expert, שמנקה את השיער בלי להוסיף לו משקל. האוסף כולל שמפו, מרכך, מסיכה וספריי לשיפור מראה השיער ששומר עליו זוהר, רענן ובעל נפח. זכרי שבמיוחד בחודשי הקיץ, השיער עלול להתייבש בשמש, ועל כן השתמשי במסכה באופן סדיר כדי להגן על שערך כשאת מחוץ לבית.

—  כתבות קשורות  —

יש צבע ויש צבע עם סמרטבונד

מוצר חכם המתאים עצמו אליך. הדור הבא של הגנה לשיער מבית לוריאל פרופסיונל.

אביב - קיץ 2017: תסרוקות הצמות החמות ביותר

תסרוקות עם צמות: אסוף עם צמות וצמת מוהוק

מצא את הסלון הקרוב אליך