תפריט מצא סלון

הסתיו מגיע: הסגנונות להתאהב בהן בעונה הרומנטית

הסתיו מגיע: הסגנונות להתאהב בהן בעונה הרומנטית
עם צבעוניות ייחודית שמסמנת את בוא הסתיו – התסרוקות האגדתיות הבאות מדגימות איך אדום זוהר יכול להדליק את הסתיו.

אורך ארוך ולוהט

 

בסירוק הצידה עם קליעה קלה, שיער ארוך ותוסס זה יעמיד אותך במרכז היוקד של התמונה בכל משב רוח סתווי! אנחנו אוהבים את גוון הנחושת הכללי שמשקף את האור מזוויות שונות ויוצר נפח ועומק.

 

תספורת קצרה עם קצוות מדורגות וכרבולת 

המראה הזה כל כך עשיר שקשה להתחיל לתאר אותו! הקצוות המדורגות מדגימות בצורה אידאלית מספר טכניקות צביעה מאד מקצועיות שמעבירות את השיער באלגנטיות מצבע ערמוני עמוק לכתום פיקנטי. בשילוב עם הכרבולת המבולגנת בצורה מושלמת, המראה הניגודי הזה מאריך את פרופיל הפנים כמו להבה של נר.

 

גלים הוליוודיים נוצצים

נגיעה קטנה של ורד ורוד הופכת את התלתלים הרכים האלה לכל כך הרבה יותר מגלים הוליוודיים מסורתיים, ומפגינה את המגוון האמיתי שיש לשיער אדום להציע. אם את יוצרת סגנון זה בבית, אנחנו ממליצים לך להשתמש באוסף עיצוב השיער, Hollywood Waves מבית Techni.Art ליצירת גלים עמידים בעלי מראה טבעי.

 

פקעות כפולות בצמה הולנדית

 

פקעות כפולות אלה בסגנון עידן החלל הן מסגנונות השיער הכי פופולריים העונה וראינו אותן על ראשיהן של סלבריטאיות מקלואי קרדישיאן ועד לג'ורדן דאן ואריאנה גרנדה. כאשר משלבים אותן עם טרנד ענק אחר של העונה, הצמות ההולנדיות, הסגנון הופך להיות חם, חם, לוהט! ובשביל הדובדבן שבקצפת, סגנון עתידני זה מדגיש את הגוונים המולטי-טונים: מאדום לוהט מהמם שמטפס ועובר אל ורוד אפרסק, שאת כולם אפשר להשיג באמצעות ערכת הצביעה סמרטבונד (Smartbond) מבית לוריאל פרופסיונל.

 

תספורת גלים קצרה

תספורות גלים קצרות צצות בתקשורת כיום בכל מקום (תחשבו על ג'ניפר לורנס, אוליביה קולפו וליה סיידו). סגנון שיער זה מעניק נפח וצורה, אך באותו הזמן חושף את הצוואר ואת עצמות הבריח וכך מעניק מראה שהוא גם אלגנטי וגם עכשווי. כאן, הגלים המופרדים מושכים את תשומת הלב אל פסי הנחושת המופיעים על רקע של גוון ערמוני חם. השתמשי במוצר שיוצר מרקם כמו ספריי ה-Powder-in-Lotion מבית Tecni.ART כדי להדגיש את השכבות ולשמור על הגלים הזוהרים האלה במקומם.

 

בסתיו הזה, האדום הוא החבר הכי טוב שלך בעיצוב השיער!

—  כתבות קשורות  —

יש צבע ויש צבע עם סמרטבונד

מוצר חכם המתאים עצמו אליך. הדור הבא של הגנה לשיער מבית לוריאל פרופסיונל.

אביב - קיץ 2017: תסרוקות הצמות החמות ביותר

תסרוקות עם צמות: אסוף עם צמות וצמת מוהוק

מצא את הסלון הקרוב אליך