תפריט מצא סלון

איך שומרים על בלונד בקיץ

איך שומרים על בלונד בקיץ
טיפים ממקצוענים איך לשמור על הבלונד שלך בשמש

אין זמן טוב יותר מהקיץ כדי להראות את הבלונד שלך, אבל זו גם העונה שבה את צריך להיות זהירה ביותר לא לגרום נזק או דהיית צבע. חשיפת יתר לקרינה של השמש יכולה לגרום לגוונים הבלונדיניים האהובים שלך להתפוגג, ולהחליש את סיבי השיער. התוצאה: שיער דהוי וחסר ברק

 

 

לפני שתגיעי לחוף
ודאי שהשיער שלך מוכן עבור קרני השמש על ידי הוספת תרסיס מגן לפני החשיפה, כמו שאת מורחת קרם הגנה. ספריי סאבליים הוא טיפול חופשה שניתן לשים על שיער לח או יבש כדי לספק הגנה מפני השמש הודות לנוסחה קליטת UV Mexoryl.


אחרי יום בשמש
לשטוף יום שכולל הצטברות של מלח, חול וכלור באמצעות שמפו סולר סאבליים, אשר מחייה את השיער לאחר ההשפעות הייבוש של השמש, ומעשיר אותו עם נגזרות ויטמין E, Mexoryl וגליצרין - כדי שתוכלי לחזור החוף מחר עם שיער בריא ומלק ברק! אם התלתלים שלך מרגישים שחוקים במיוחד, מסכה רגילה יכולה לעשות רק טוב. אנו ממליצים על מסכת סולר סאבליים, עשירה ומפנקת, המסכה מספקת הזנה אינטנסיבית לשיער דל.

 

ממה להיזהר

בלונדיניות צריכות להיזהר במיוחד מדהיית צבע בחופשה, ואחד הגורמים המרכזיים לכך הוא הבריכה. שאריות המתכת במסנני הטיהור של הבריכות - נחושת בפרט - עשויות לעיתים לגרום לשיער בלונדיני להפוך לגוון של ירוק. כדי למנוע זאת, יש להרטיב את השיער עם מים נקיים לפני צלילה בבריכה, ולהתקלח בהקדם האפשרי (אידיאלי עם שמפו) לאחר מכן כדי למנוע מהשאריות להצטבר.

 

עכשיו תוכלי לשמור על הבלונד, וחופשה נעימה!

—  כתבות קשורות  —

יש צבע ויש צבע עם סמרטבונד

מוצר חכם המתאים עצמו אליך. הדור הבא של הגנה לשיער מבית לוריאל פרופסיונל.

אביב - קיץ 2017: תסרוקות הצמות החמות ביותר

תסרוקות עם צמות: אסוף עם צמות וצמת מוהוק

מצא את הסלון הקרוב אליך