תפריט מצא סלון

איך משתלטים על שיער הסובל מחשמל סטטי בחורף

איך משתלטים על שיער הסובל מחשמל סטטי בחורף
כל חורף, זה אותו הסיפור: ברגע שאנחנו חובשות כובע, מתעטפות בצעיף ועוטות כפפות כדי להתחמם, השיער שלנו נופל קורבן לחשמל סטטי. מתסכל, נכון? להלן העצות המובילות שלנו איך להתגבר על הקרזול שנוצר כתוצאה מהחשמל הסטטי בבגדים!

התאימי את שגרת טיפוח השיער

על מנת לסייע להילחם בנזקים הנגרמים ממזג האויר החורפי הקר והיבש, כדאי לבחור מוצרים המעניקים לחות מוגברת, כמו סדרת "נוטריפייר" Nutrifier של לוריאל פרופסיונל, כדי לעזור לשמור על השיער שלך במצבו הטוב ביותר תוך שליטה על האורכים הפרועים והלא מסודרים שלו. בעת חפיפת השיער שלך, חשוב שתהיי עדינה כאשר את משתמשת בשמפו ו/או במסכה. עסי אותם כרגיל לתוך השורשים שלך, אבל הימנעי מלשפשף את אורכי השיער בגסות עם המוצרים האלה, מאחר שהשפשוף מונע מהזקיקים להסתדר במבנה שטוח. למרות שמומלץ לשטוף את השיער עם מים קרים עבור ברק מקסימלי, דבר זה יכול לעשות שָׁמוֹת בשיער הנוטה לקרזול בחורף. כדאי להשתמש במים חמים או פושרים כאשר שוטפים את המסכה עבור שיער רך ומשיי.

 

תבחרי מברשת עם טכנולוגיה יונית

מברשת השיער בה את משתמשת על בסיס יומיומי צריכה להחליק שיער לא ממושמע, ולנטרל את החשמל הסטטי שהשיער שלך יוצר על ידי איזון מחדש של יחס היונים בשיער שלך. אבל אל תגזימי: אם את מברישה או מסרקת את השיער שלך יותר מידי – הוא מייד מקבל חשמל סטטי למשך ימים. על מנת לסייע להילחם בקרזול החורף, סיימי עם התזה מהירה של ספריי לשיער לאחר עיצובו כדי לקבע את השיער במקומו - ולשמור אותו שם - בזמן שאת פושטת את שכבות בגדי החורף שלך.

 

תבחני מחדש את ארון הבגדים שלך...

עובדה פחות ידועה על שיער הסובל מחשמל סטטי: בדים סינתטיים, כמו ניילון ופוליאסטר, הם חלק מן העבריינים הגרועים ביותר בכל הנוגע לקרזול. בפעם הבאה כשאת מחפשת כובע או צעיף חדשים, אנו ממליצים לבחור סיבים טבעיים, כמו צמר, כותנה ופשתן, כדי למנוע את "המראה של דחפתי את האצבע שלי בתוך שקע חשמלי". וחוץ מזה, זהו תירוץ נפלא לצאת למסע קניות באמצע העונה (לא שאת זקוקה לתירוץ שכזה).

 

... ואת הבית שלך

אוויר יבש הוא אחד הפושעים הגדולים ביותר כשמדובר בקרזול, אז יכול להיות שכדאי להשקיע במכשיר אדים אם את נוטה לחמם את הבית שלך 24/7. אם את יותר טיפוס של "עשי זאת בעצמך", הניחי פשוט קערה מלאה במים על גבי תנור החימום שלך כדי לפזר לחות נוספת בדירה שלך. לא עוד שיער מקורזל כאשר את מתעוררת משנתך!

—  כתבות קשורות  —

יש צבע ויש צבע עם סמרטבונד

מוצר חכם המתאים עצמו אליך. הדור הבא של הגנה לשיער מבית לוריאל פרופסיונל.

אביב - קיץ 2017: תסרוקות הצמות החמות ביותר

תסרוקות עם צמות: אסוף עם צמות וצמת מוהוק

מצא את הסלון הקרוב אליך