תפריט מצא סלון

אביב - קיץ 2017: תסרוקות הצמות החמות ביותר

אביב - קיץ 2017: תסרוקות הצמות החמות ביותר
תסרוקות עם צמות: אסוף עם צמות וצמת מוהוק

שני סגנונות נועזים, אמנותיים וחסרי פחד. אנחנו מניחים את האסוף הקלוע ואת צמת המוהוק בזירה - מי ייצא המנצח?

 

 

 

אסוף קלוע

 

התסרוקת: משוך לאחור מקדימה ובצדדים, הלוק הנוצץ והמבריק הזה מסתיר הפתעה בדמות צמות אחוריות, מדויקות, בחלק האחורי של הקרקפת שיוצרות צללית פיסולית ומוסיפות מרקם מנוגד לאסוף. Balerina-street-chic.

 

הסגנון: מתאים לאמיצות בקרבנו שרוצות תסרוקת שלהם כדי לשקף את האופי החזק שלהם עם טוויסט ייחודי. בגלל בולטות הלוק, צריך להימנע מלהסיח את העין עם יותר מדי אביזרים או בדים מודפסים.

 

מה העורכים אומרים: יש צורך במעצב שיער ליצירת הלוק, עליו לא ניתן להתפשר. הצמות צריכות להיות מדויקות ונקיות, השיער צריך להיות אסוף ללא פריז, והחלק העליון צריך להיות מבריק כך שתוכלי לראות את הפנים שלך! לקבלת אחיזה מעולה, ספריי ANTI FRIZZ Tecni.ART הוא חזק במיוחד והוא מכיל נוסחת אנטי פריז.

 

 

צמת מוהוק

 

התסרוקת: המוהוק חוזר, אבל הפעם הוא פוסט-מודרני, בצורה של צמה מסובבת שנראית כמו פסל / קסדה / רעמה. מוצג על שיער בצבע נחושת, את לא יכולה להיות  יותר טרנדית גם אם ניסית. 

 

הסגנון: משתעממת מהתסרוקת הרגילה שלך? זו התסרוקת עבורך! בשילוב עם תלבושת בהשראת נסיכה / לוחמת, את תהיי יותר ממוכנה לעונה הבאה של משחקי הכס. 

 

מה שהעורכים אומרים: בזמן שאת באופן אינסטינקטיבי חושבת שזה מראה קשוח, במבט שני זה מראה צד נשי, עם חישוקים ותלתלים עדינים ההמסגרים בעדינות את הפנים. שוב, הכי טוב ללכת למעצב שיער מקצועי עבור לוק מרכב זה. Crêpage de Chignon של Tecni.ART יעזור לסדר את השיער במקום ולתת את הפיניש.

תגיות: טרנדים

—  כתבות קשורות  —

יש צבע ויש צבע עם סמרטבונד

מוצר חכם המתאים עצמו אליך. הדור הבא של הגנה לשיער מבית לוריאל פרופסיונל.

איך שומרים על בלונד בקיץ

טיפים ממקצוענים איך לשמור על הבלונד שלך בשמש

מצא את הסלון הקרוב אליך