תפריט מצא סלון
חמש דרכים קלות לרקוד היישר אל שנות ה-60 עם שיער מלא נפח

זה בהחלט נראה ששנות ה-60 חוזרות ובגדול- כוורות דבורים בשיער נצפו על כל מסלולי תצוגות האופנה ממילאנו דרך ברלין ועד ניו יורק. אז על מה כל הבאזזז?

הסתיו מגיע: הסגנונות להתאהב בהן בעונה הרומנטית

עם צבעוניות ייחודית שמסמנת את בוא הסתיו – התסרוקות האגדתיות הבאות מדגימות איך אדום זוהר יכול להדליק את הסתיו.

הצללת שורשים: טכניקות הצביעה שאת הולכת לאהוב ובגדול

הצללת שורשים היא בגדר חובה העונה!

תספורות קיציות שאת פשוט חייבת לנסות

אי אפשר לדחות את זה יותר, הגיע הזמן לתספורת רצינית... זיהינו על מסלולי התצוגה העונה עוד ועוד עיצובי שיער ותספורות קצרות במיוחד, אשר חלקן הגדול בגווני הבלונד. אז התקשרי אל הסטייליסט שלך והודיעי לו שאת מתכננת לקצץ הקיץ!

שש התסרוקות המוצלחות ביותר בפסטיבל קאן 2017

מלבד הצעות מעולות לסרטים, מה יש לפסטיבל הסרטים בקאן להציע לאלו מאתנו שאינם מיוחסים מספיק כדי לעלות במדרגות הצרפתיות המפורסמות? השראה לתסרוקות! מצבעים ועד לתספורות, השטיח האדום הוא תצוגת רעיונות בתחום היופי. אז בואו נראה מי שבר את קופות סגנון השיער המנצח השנה

התראת טרנד: תסרוקת הקוקו הנמוך עושה קאמבק העונה

אם את מחפשת לתת לשיער הארוך שלך טוויסט מרענן, אם השיער שלך עובר יום רע או שאת פשוט רוצה לבלות פחות זמן באמבטיה בבוקר, הקוקו הנמוך והצנוע עומד לרשותך. המראה הקלאסי הזה מקבל סגנון שיקי חדש העונה, שימי לב איך לעשות את זה.

איך משתלטים על שיער הסובל מחשמל סטטי בחורף

כל חורף, זה אותו הסיפור: ברגע שאנחנו חובשות כובע, מתעטפות בצעיף ועוטות כפפות כדי להתחמם, השיער שלנו נופל קורבן לחשמל סטטי. מתסכל, נכון? להלן העצות המובילות שלנו איך להתגבר על הקרזול שנוצר כתוצאה מהחשמל הסטטי בבגדים!